جاذبه های دیدنی اروپا موزه لوور پاریس

جاذبه های دیدنی اروپا موزه لوور پاریس

اروپای سبزرا می توان یکی از زیبا ترین قاره های دنیا دانست زیرا با داشتن آب و هوایی بسیار مطلوب و خوش می تواند پذیرای تعداد بسیار زیادی گردشگر از سرتاسر دنیا باشد. حالب است بدانید که این قاره کوچک اما با پتانسیل بسیار بالا از زمان های بسیار دور و در حدود چندین هزار سال میزبان بشر بوده است و این موضوع به دلیل این بوده است که مرتع های بسیار حاصل خیز و بارور در این قاره و منطقه و همینطور حاصلخیزی بسیاری را برای این قاره م سرزمین و همیچنین مردمان این بهش از کره خاکی به وجود آورده است جالب است بدانید که قاره اروپا را می توان دومین قاره کوچک در دنیا بعد از قاره اقیانوسیه که شامل کشور های استرالیا و نیوزیلند می شود. اما در قاره سر یبز اروپا شما با کشورهایی مانند اسپانیا و فرانسه و ایتالیا و یونان و آلمان و اتریش و چندین کشور دیگر رو به رو خواهید بود که در تمامی آنها آثاری بسیار زیبا و تاریخی را مشاهده خواهید کرد. قاره اروپا در دنیا تنها منطقه ای است که شریان های بسیار پر آبی چون رودخانه بسیار پر آب و زیبای دانوب و همنیطور رودخانه بسیار زیبای راین را بر در بخش های بسیار زیادی از خود می بیند در این قاره شما می توانید از شهرهای بسیار زیبا و در عین حال شهرهای بسیار مهم که در طول تاریخ توانسته اند رویداد های بسیار زیادی را در خود پذیرایی کنند شهر هایی چون آتن و رم و لندن و پاریس و برلین و مادرید و بارسلونا را نیز که همه این شهرها بخش های بسیار مهمی از تاریخ بوده اند. بدون شک جاذبه های تاریخی و دیدنی و همینطور طبیعی و بسیار زیبای این قاره ی سر سبز و زیبا بسیار بی شمارند که همین موضوع باعث شده است گردشگران بسیار زیادی در طی مدت سال های بسیار زیادی به این سمت و این منطقه دوست داشتنی سرازیر شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از جاذبه های گردشگری این قاره بیشتر اشنا کنیم.
موزه بسیار زیبای لوور در پاریس
موزه لوور پاریس در تور اروپا یکی از بهترین دیدنی هایی است که توجه همگان را در دنیا به خود جلب کرده است و مورد پسند و تحسین عاشقان و دوستداران هنر و عاشقان تاریخ و دوستداران فرهنگ در تمامی دنیا گرفته است و می توان گفت که این موزه بسیار زیبا نیز یکی از جاذبه های توریستی برتر و بسیار زیبای کشور فرانسه و همینطور شهر پاریس به شما می آید. این موزه بسیار دیدنی یک نماد تاریخی در کشور فرانسه و شهر پاریس است و می توان آنرا معروف ترین و مشهور ترین و در عین حال بزرگ ترین موزه ی هنری وتاریخی در دنیا دانست. جای تعجب نیست که در سال های اخیر این موزه توانسته است از تعداد بسیار زیادی از مهمانان خود چیزی در حدود هفت میلیون نفرمیزبانی کند و به آنها این شانس را بدهد تا از اثار نفیسی که در این موزه قرار گرفته است دیدن کنند و این میزان بازدید کننده در سال که از سراسر گیتی بوده است در نوع خود بسیار قابل توجه و همینطور جالب توجه است زیرا سبب شده است که این مکان به پر بازدید ترین موزه جهان نیز شهرت پیدا کند. آنچه که باید درمورد موزه لوور پاریس بدانید این است کهچیزی پدر حدود به سی و هشت هزار اثر زیبای هنری پ تاریخی از زمان های قبل از مدون شدن تاریخ گرفته تا اعصار کنونی در این مجموعه بسیار مناسب و فرهنگی جای گرفته است که این امر سبب شده است در مجموع نمایشگاهی به وسعت هفتاد و دو هزار متر مربع در این شهر زیبا به وجود آید. تور روسیه سفر باتو را از دست ندهید و در سایت رزرو کنید.
انچه که باید درباره موزه لوور واریس بدانید این است که این موزه در کاخ لوور این شهر قرار گرفته است و موقعیت مکانی آن نیز در سمت راست رودخانه سن در کش.ر فرانسه قرار گرفته است. بنای بسیار زیبای این مجموعه در اصل به عنوان قلعه ای نظامی در طول سال های بسیار زیادی و در قرن دوازدهم پس از میلاد مسیح و تحت فرمان پادشاه وقت فرانسه یعنی فیلیپ دوم ساخته شد است و برای اولین بار نیز که از به عنوان مجموعه ای فرهنگی استفاده شد و در طرح یک موزه در سال 1793 استفاده قرار گرفته شده است و در همان زمان چیزی بالغ بر پانصد نقاشی و طرح بسیار زیبا را در معرض دید بسیاری از کسانی که از دژ و قلعه قدیمی دیدن می کردند قرار داد. جالب است بدانید که این موزه در حال حاضر و در دوران کنونی آثار دیدنی زیادی از بسیاری از مشهورترین و معروفترین هنرمندان در دنیا را در خود جای داده که یکی از مشهورترین و منحصر به فرد ترین آنها اثر بسیار زیبای مونالیزای داوینچی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *