زیباترین مناطق موجود در تور ایتالیا ، بالی و مالدیو

زیباترین مناطق موجود در تور ایتالیا ، بالی و مالدیو

زیباترین مناطق موجود در ایتالیا

با سفر به کشور ایتالیا و در حین گشت و گذار در مناطق مختلف این کشور جاذبه‎های گردشگری بسیاری را مشاهده خواهید کرد که برای دیدن آنها همه ساله هزاران گردشگر از سراسر جهان با استفاده از تور ایتالیا به این کشور سفر می‎کنند. جاذبه‎هی گردشگری که به شکلی انحصاری تنها در این منطقه از جهان قرار گرفته است و برای دیدن آنها افراد مجبورند با استفاده از تور ایتالیا و تهیه بلیط داخلی و یا بلیط خارجی به این کشور و مناطق گردشگری آن سفر کنند.
داشتن مناطق و جاذبه‎های گردشگری طبیعی بسیار در این کشور سبب شده تا ایتالیا به یکی از توریستی‎ترین کشورهای جهان تبدیل شود و افراد زیادی با استفاده از بلیط داخلی و بلیط خارجی به این منطقه از جهان سفر کنند تا از نزدیک از جاذبه‎های گردشگری موجود در این منطقه دیدن بعمل آورند.
در ادامه به معرفی برخی از این جاذبه‎های گردشگری طبیعی موجود در این منطقه خواهیم پرداخت که برای دیدن آنها می‎توانید با استفاده از تور ایتالیا و با تهیه بلیط خارجی و یا بلیط داخلی به این کشور سفر کنید.

 

دولومیت در منطقه تیرول جنوبی

دولومیت نام رشته کوهی می‎باشد که در شمال کشور ایتالیا قرار گرفته است و جزو برجسته‎ترین مناطق گردشگری طبیعی این کشور به حساب می‎آید. این منطقه برای انجام ورزش‎های یخی مانند اسکی فوق‎العاده می‎باشد و علاقه‎مندان به این رشته ورزشی همه ساله با استفاده از اب و هوای تور ایتالیا و با تهیه بلیط داخلی و بلیط خارجی به منطقه از ایتالیا سفر می‎کنند تا لذت اسکی کردن در این کوهستان را بچشند.
علاوه‎بر اسکی کردن می‎توان به کوه‎نوردی و پیاده‎روی در این منطقه نیز مشغول شد که از فعالیت‎های مورد علاقه گردشگرانی که به این منطقه سفر می‎کنند به حساب می‎آید. جنس کوه‎های این منطقه از نوع رسوبی و سنگ آهک بوده است که چیزی در حدود 250 میلیون سال از عمرشان می‎گذرد.
این منطقه از نظر زمین‎شناسی نیز مورد اهمیت می‎باشد و افراد زیادی که در این رشته در حال فعالیت هستند برای آشنایی با این منطقه با استفاده از تور ایتالیا و با تهیه بلیط داخلی و یا بلیط خارجی به این منطقه از این کشور سفر می‎کنند.
وسعت این رشته کوه‎های حدود 77865 هکتار می‎باشد که مرتفع‎ترین قله آن در منطقه دولومیت قرار گرفته است و دارای ارتفاعی 3343 متری از سطح دریا می‎باشد. افراد زیادی با استفاده از بلیط خارجی و بلیط داخلی به این منطقه سفر کردند تا این کوه مرتفع را فتح نمایند.

ساحل دگلی در در منطقه کالابریا

یکی از دیگر مناطق گردشگری طبیعی موجود در ایتالیا سواحل دگلی دی می‎باشد که همه ساله هزاران مسافر برای دیدن آن به این کشور سفر می‎کنند. داشتن ساحلی زیبا با آبی فیروزه‎ای و زلال این منطقه را به یکی از بهترین مکان‎های تفریحی و گردشگری تبدیل کرده است.
در اطراف این ساحل تپه‎های سرسبزی را مشاهده خواهید کرد که با نام جواهر سرسبز ایتالیا در بین مردمان این کشور و جهانیان شناخته می‎شود. سواحل این منطقه شنی هستند و رنگ شن‎های آن سفید رنگ می‎باشند که از زیبایی خاصی بهره‎مند می‎باشند. قدم زدن در این ساحل می‎تواند بسیار لذت‎بخش و خاطره‎انگیز باشد.
در این منطقه می‎توانید به غواصی و یا شنا بپردازید و از سپری کردن وقتتان در این منطقه بیشترین استفاده را ببرید و خاطره‎هیی به یاد ماندنی را برای خود و هم سفرهایتان بوجود بیاورید. آب‎های این منطقه صخره‎هایی سرسخت و بزرگ را در خود جای داده‎اند که همین موضوع به یک شناسه برای این سواحل تبدیل شده است که بسیاری از افراد این سواحل را با آنها می‎شناسند و به یاد خواهند آورد.
در برخی از موارد می‎توانم در آبهای این منطقه به موج‎سواری نیز بپردازید.

تجربه‎ای متفاوت در بالی

همه ساله هزاران نفر بای سپری کردن تعطیلات خود به جزیره بالی سفر می‎کنند. این منطقه بدلیل داشتن جاذبه‎های گردشگری فراوان مورد توجه جهانگردان بسیاری قرار گرفته است که با استفاده از تور بالی و با تهیه بلیط خارجی و یا بلیط داخلی به این منطقه سفر می‎کنند تا از جاذبه‎های گردشگری موجود در این جزیره زیبا دیدن کنند.
علاوه‎بر وجود جاذبه‎های گردشگری فراوان در این منطقه وجود تفریحات متنوعی که در بالی نیز وجود دارد سبب شده تا افراد زیادی با استفاده از تور بالی و با تهیه بلیط خارجی و بلیط داخلی به بالی سفر کنند.
داشتن این ویژگی‎ها در این جزیره سبب شده تا بالی که بهشت روی زمین نیز شهرت دارد به یک مقصد توریستی و گردشگری منحصربفرد و مشهوری تبدیل شود که افراد زیادی برای سپری کردن زمان خود به این منطقه سفر می‎کنند.


یکی از خدمات تفریحی که در این جزیره زیبا ارائه می‎شود و مورد استقبال بسیاری از گردشگرانی که با استفاده از تور بالی و با تهیه بلیط داخلی و یا بلیط خارجی به این منطقه سفر کرده‎اند قرار گرفته است تورهای دوچرخه سواری‎ای می‎باشد که در این جزیره توسط برخی از مکان‎های تفریحی در اختیار مسافران و گردشگران قرار خواهد گرفت.
تورهای د.چرخه سواری که در این منطقه ارائه می‎شود با توجه به شرایط مسافران می‎باشند و این بدین معناست که افراد مبتدی و آماتور نیز می‎توانند با استفاده از این نوع تورها از جاذبه‎های گردشگری موجود در بالی دیدن کنند.
همه ساله افراد زیادی که با استفاده از آب و هوای تور بالی و با تهیه بلیط خارجی و بلیط داخلی به دیدن این جزیره می‎روند با استفاده از این وسیله مهیج و هیجان‎انگیز به دیدن جاذبه‎های گردشگری این جزیره خواهند رفت و حسی متفاوت را در این سفر تجربه می‎کنند.
در صورتی که در بین مسیر دوچرخه سواری مناظر و یا جاذبه گردشگری بخصوصی وجود داشته باشد راهنمای تور چند دقیقه‎ای را در بین مسیر توقف می‎کند تا گردشگران بتوانند از آن اثر تاریخی و یا جاذبه گردشگری دیدن بعمل آورند.
در ادامه گردشگرانی که با تور بالی و با تهیه بلیط خارجی و یا بلیط داخلی به این منطقه از جهان سفر کرده‎اند و در تور دوچرخه سواری این منطقه حضور پیدا کرده‎اند به دامنه‎های کوه آتشفشانی کینتامی خواهند رفت و در طول مسیر مناظری زیبا و باور نکردنی این منطقه را مشاهده می‎کنند.
بی‎شک این تور دوچرخه سواری می‎تواند یکی از بهترین تفریحاتی باشد که در این منطقه از جهان برگزار می‎شود و البته مورد استقبال افراد زیادی نیز قرار گرفته است که به این ورزش سرگرم کننده علاقه‎مند هستند.
در این منطقه گیاهان ارگانیکی وجود دارند که در طول سفر با دوچرخه در این مناطق از آنها دیدن بعمل آورید و همچنین دوچرخه سواری در تراس‎هایی که برای شالی کاری در این منطقه بوجود آمده‎اند می‎تواند بسیار لذت بخش باشد.
در مسیر دوچرخه سواری در این جزیره از میان یک روستایی عبور خواهید کرد که در آن انئاع مختلف صنایع دستی را می‎توانید مشاهده کنید و در صورت تمایل به خریدن آنها مشغول شوید. یکی از مزیت‎های شرکت کردن در این تور این می‎باشد که علاوه‎بر دوجرخه سواری از تفریحات دیگری که در طول مسیر وجود دارد می‎توانید استفاده کنید و بیشترین لذت را ببرید.
در صورتیکه اهل هیجان و لذت بردن از زمان حضورتان در این جزیره هستید پیشنهاد می‎شود حتما از این نوع تورهایی که در این منطقه به گردشگران ارائه می‎شود استفاده کنید و مطمئن باشید به خاطراتی منحصربفرد دست پیدا خواهید کرد. در وطل این تور بهتر است از کفش ورزشی و یا صندل‎های ورزشی استفاده کنید و داشتن دوربین عکاسی می‎تواند شما را در ثبت خاطرات این سفر کمک کند.

بهترین رستوران‎های موجود در مالدیو

داشتن سواحلی شنی و بی‎نظیر و هچنین آب‎هایی آرام و فیروزه‎ای رنگ مالدیو را به یک منطقه توریستی منحصربفرد تبدیل کرده است که افراد زیادی با استفاده از تور مالدیو و با تهیه بلیط داخلی و یا بلیط خارجی به این منطقه سفر می‎کنند تا زیبایی‎های موجود در این منطقه را از نزدیک نظاره‎گر باشند.
در مالدیو جزایر بسیاری وجود دارد که هرکدام از آنها دارای جذابیت‎های خاص و منحصربفردی می‎باشند. علاوه‎بر اینها در این منطقه جاذبه‎های گردشگری تاریخی و تفریحی فراوانی وجود دارد . برای دیدن این جاذبه‎های گردشگری همه ساله افراد زیادی با استفاده از تور مالدیو با تهیه بلیط خارجی و بلیط داخلی به این منطقه از اقیانوس هند سفر می‎کنند.
به دلیل توریستی بودن این منطقه و رفت و آمد گردشگران بسیار در مالدیو رستوران‎ها و مراکز خدماتی بسیاری شکل گرفته است که به ارائه انواع خدمات به مسافرانی که به این منطقه سفر کرده‎اند مشغول هستند.
در ادامه به معرفی برخی از بهترین رستوران‎های موجود در این منطقه خواهیم پرداخت که به پخت انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه شهرت دارند و افراد زیادی که با استفاده از تور مالدیو و با تهیه بلیط خارجیو بلیط داخلی به این جزیره سفر می‎کنند برای صرف وعده‎های غذایشان به آنها مراجعه می‎کنند و از خدماتی که توسط انها ارائه می‎شود بهره‎مند می‎شوند.


یکی از بی‎نظیرترین رستوران‎هایی که در این منطقه در حال فعالیت می‎باشد و گردشگران زیادی را که با استفاده از آب و هوای تور مالدیو با تهیه بلیط خارجیو ببلیز داخلی به این منطقه سفر کرده‎اند به سمت خود جذب می‎کند مجموعه رستوران موراکا می‎باشد.
سالن‎های غذاخوری این رستوران برروی آب و در انتهای یک اسکله در جزیره مالدیو قرار دارند. برای اینکه مشتریانی که به این مجموعه برای صرف انواع وعده‎های غذایی مراجعه می‎کنند بیشترین لذت را از فضایی که در آن قرار گرفته‎اند ببرند و لحظاتی منحصر بفردی را در این مکان سپری کنند در ساخت برخی از سالن‎های این مجموعه از کف شیشه‎ای استفاده شده است که زیر آن از آب پوشیده شده است و ماهی‎های زیادی در زیر آن در حال شنا کردن می‎باشند.
این رستوران را به جرعت می‎توان به عنوان یکی از بهترین و زیباترین رستوران‎های موجود در این منطقه به حساب آورد که همه ساله افراد زیادی که با استفاده از تور مالدیو و با تهیه بلیط خارجیو بلیط داخلی به این منطفه سفر می‎کنند برای خوردن غذا به این منطقه مراجعه خواهند کرد و از سپری کردن لحظاتی در این مکان لذت می‎برند.
در این رستوران از دیوارهایی چوبی استفاده شده است که تلفیق آنها با صدای موج دریا یک محیط آرام و لذت‎بخش را برای مشتریان فراه خواهد کرد. در این رستوران غذاها به سبکی متفاون و خاص سرو می‎شوند و در نگاه اول به مانند یک اثر هنری است که در مقابل چشمان شما قرار خواهد گرفت.
علاوه‎بر ظاهر بی‎نظیر و خاص این رستوران در این مکان غذاها با بالاترین کیفیت و بهترنی طعم و مزه در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد. مطمئنا در صورتیکه برای صرف غذا به سراغ این رستوران معلق برروی آب در مالدیو بروید از چشیدن طعم غذاهای آن شگفت‎زده خواهید شد.

و اما از حقایقی جالب در تور بالی و مالدیو و ایتالیا بدانید.

در این رستوران یک گزینه بسیار جالب وجود دارد و آن طبخ غذا برروی میزتان می‎باشد. در صورتیکه به این رستوران مراجعه کردید می‎توانید از سرآشپز این رستوران بخواهید تا ماهی را برروی میزتان طبخ و سرخ کند و شما از نزدیک شاهد چگونگی انجام این فرآیند باشید.
همانطور که گفته شد در این مکان غذاهای محلی نیز در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد و یکی دیگر از گزینه‎هایی که در این مکان در اختیار شما قرار دارد سفارش ترکیبی از 4 غذای محلی است که در این رستوران طبخ می‎شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *