نکاتی که در روز عروسی باید به میکاپ آرتیست خود تذکر دهید

نکاتی که در روز عروسی باید به میکاپ آرتیست خود تذکر دهید

یکی از مهم ترین بخش های مراسم عروسی، آرایش و گریم عروس است که از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. برای عروس خانم ها بسیار اهمیت دارد که در مهمترین روز زندگی شان چگونه دیده شوند و درخشندگی خاصی داشته باشند. نکاتی وجود دارد که گوشزد کردن آن به میکاپ آرتیست چند روز قبل از عروسی می تواند کمک زیادی به کاهش استرس تان کند. در ادامه مطلبی که پیش رو دارید، قصد داریم نکاتی که در روز عروسی باید به میکاپ آرتیست خود تذکر دهید را ارائه دهیم.اگر می خواهید در روز عروسی تان آرایش خاصی داشته باشید، حتما نمونه ای از آن میکاپ را از چند روز قبل به آرایشگرتان نشان دهید. پس از این که تصویر مورد نظر خود را برای میکاپ آرتیست فرستادید، زمانی را برای میکاپ آزمایشی تعیین کنید. به این ترتیب، مطمئن خواهید شد که آرایشگر مورد نظرتان قابلیت انجام مدل انتخابی شما را خواهد داشت.
البته این نکته را نیز به یاد داشته باشید که مدل مورد نظر شما صرفا جهت ایده گرفتن است و این احتمال وجود دارد که تغییراتی متناسب با نوع چهره شما ایجاد شود. اگر به میکاپ آرتیست خود اطمینان کافی دارید، اجازه دهید با توجه به دانش خود تغییراتی در آرایش انتخابی شما ایجاد نماید. اگر هم ایده مشخصی برای میکاپ خود ندارید، آن را به مشاوره های سالن زیبایی بسپارید. معمولا مشاوران و آرایشگران با توجه به شناختی که از اجزای صورت شما پیدا می کنند، بهترین میکاپ را به شما پیشنهاد خواهند داد.
حتما قبل از مراسم عروسی، مراقبت از پوست خود را شروع کنید. پوست تاثیر زیادی در جلوه بیشتر آرایش خواهد داشت. از آن جایی که پوست صورت بسیار حساس است، مراقبت از پوست خود را به متخصص مربوطه بسپرید تا هیچ گونه حساسیت و عوارض جانبی در پی نداشته باشد. شب ها با آرایش نخوابید و روزانه حداقل دو لیتر آب بنوشید.

قبل از انجام آرایش و گریم، اطمینان حاصل کنید که میکاپ آرتیست از بهترین لوازم آرایشی خود استفاده می کند. ماندگاری آرایش عروس از اهمیت بالایی برخوردار است. یک میکاپ عروس باید حداقل 20 ساعت روی چهره دوام داشته باشد تا زمان عکاسی در باغ و پس از آن در تالار عروسی، بدون هیچ تغییری باقی بماند. چنانچه از لوازم آرایشی بی کیفیت و ارزان قیمت استفاده شود، آرایش شما پس از چند ساعت محو شده و جلوه خود را از دست خواهد داد.
از هماهنگی کاری میکاپ آرتیست با شینیون کار خود اطمینان حاصل کنید. به خاطر داشته باشید که میکاپ و شینیون حدود 3 الی 4 ساعت از شما زمان خواهد گرفت. بنابراین زمان دقیق حضور در سالن زیبایی را از ایشان بپرسید تا در سایر برنامه های شما اختلالی ایجاد نشود.
اگر برای آماده شدن خود همراه یا ساقدوش به سالن زیبایی می برید، به یاد داشته باشید که میکاپ شما در اولویت قرار دارد. بهتر است ابتدا میکاپ و آماده سازی شما انجام شود. چنانچه تمایل دارید آرایش و گریم شما متفاوت از ساقدوش هایتان باشد، می توانید به آن ها پیشنهاد دهید یک میکاپ آرتیست دیگر برای خود برگزینند.
اگر زمانی تا مراسم عروسی تان باقی نمانده و به دنبال یک میکاپ آرتیست حرفه ای عروس هستید، پیشنهاد می کنیم سری به وب سایت رژلب بزنید. در این وب سایت، لیست بزرگی از بهترین آرایشگاه ها و میکاپ آرتیست های سراسر کشور وجود دارد که شما را در انتخاب تان کمک خواهد کرد. برای پیوستن به خانواده بزرگ رژلب، روی لینک های زیر کلیک کنید.

آدرس وب سایت رژلب: https://rojelab.com/
آدرس اینستاگرام رژلب: https://www.instagram.com/rojelabcom/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *